Strony związane z hasłem 'didzej':

 • Artystyczna Obsługa Imprez - Wodzirej na wesele Toruń »

  Wodzirej Marcin Chmielak prowadzi wesela, imprezy, bale (też dla dzieci), festyny w Bydgoszczy, Toruniu i okolicach. Podczas imprezy nie pijemy alkoholu. Każdą imprezę rozpatrujemy indywidualnie, bo każda impreza jest inna. Nie ma takiego samego wesela, nie ma takiego samego festynu. Wodzirej to człowiek, który godziwie przedstawia nowożeńców. Wodzirej swoimi zabawami, pląsami oraz przygotowanymi pokazami powoduje, że goście przełamują wzajemne bariery, i dzięki temu wybornie zabawiają się.
  Ale czy spotkanie z wodzirejem ma prawo się udać? Ależ oczywiście! W czasie wesela prowadzący animuje wspólną zabawę w miłej atmosferze. W odróżnieniu od zespołu muzycznego, nie stoi na scenie, ale wyrusza między bawiących się na sali uczestników i proponuje zabawę. Mobilizuje m.in. do wesołego pląsu, oferuje skecze oraz bezustannie podtrzymuje nieustanny kontakt z gośćmi. Jako profesjonalny didżej dysponuję zróżnicowaną muzykę w profesjonalnych wykonaniach, proponowany przez mnie wachlarz utworów nie jest ograniczony jak w przypadku kapel. Jestem w stanie puścić dowolny utwór. Posiadam własny, markowy zestaw kolumn, liczne rekwizyty: kapelusze, kolorową chustę, itp. Częstą rozrywką jest propozycja indywidualnego śpiewania "karaoke". Podczas osobistego spotkania odpowiem na wasze wątpliwości dotyczące: ceny, programu uroczystości, stylu muzycznego, oraz konkursów. Mam fachowe doświadczenie konieczne do organizowania wesel i liczne referencje. Nie zawiedziecie się Szanowni Nowożeńcy, zapraszam do sprawdzenia moich możliwości.

  Data dodania: 23 06 2010 · szczegóły wpisu »
 • Thunder - organizacja atrakcji weselnych »

  Grupa Thunder zajmuje się organizacją eventów historycznych i marketingowych (pokazy rycerskie, pokazy fireshow, pokazy striptizu, pokazy sztucznych ogni, pokazy militarne itd.)
  - pokazy rycerskie
  - pokazy fireshow
  - pokazy striptizu
  - pokazy militarne
  - pokazy sztuczych ogni
  - oprawa zdjęciowa i kamerzysta
  - didżej
  Występujemy na różnego rodzaju imprezach firmowych, integracyjnych, piknikach, festynach, weselach, itp. Zapraszamy do współpracy. Prosimy o jak najwcześniejsze rezerwowanie terminów pokazów, kolejność zgłoszeń zadecyduje gnie przed Państwem wystąpimy !!!

  Data dodania: 11 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • DJ Grzesiek - Rozkręcimy Twoją Imprezę! »

  Mam na imię Grzegorz, jeżeli potrzebujecie DJ-a na wesele, studniówkę, sylwestra, bal, karaoke lub inną imprezę – to dobrze trafiliście. Poprowadzę dla was i zagram każdą imprezę. Mam 12-letnie doświadczenie w prowadzeniu wszelakich imprez. Moja płytoteka jest różnorodna, znajdziecie w niej utwory znane i lubiane, hity polskie i zagraniczne z lat 80-tych, 90-tych, nowości oraz muzykę biesiadną. Każdy repertuar dostosowuję do wymagań i potrzeb gości. Posiadam własne profesjonalne nagłośnienie i dyskotekowe oświetlenie. Oferuję oprawę muzyczną na terenie województwa mazowieckiego, ewentualnie dalej. Moje wieloletnie doświadczenie gwarantuje poprowadzenie imprezy na wysokim poziomie, udaną zabawę i zadowolenie gości.

  Data dodania: 27 07 2012 · szczegóły wpisu »